CHP İlçe Başkanının Dili Sürçtü Ortalık Bir Anda Buz Kesti | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanının Dili Sürçtü Ortalık Bir Anda Buz Kesti

Bu haber 21 Mart 2017 - 19:07 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

CHP’LİLER TEPKİLİ: ”BİR ÇUVAL İNCİRİ BERBAT EDEN İLÇE BAŞKANI”

CHP Milletvekillerinin Akçakoca meydanında yaptığı HAYIR mitinginde, İlçe Başkanı Turan Güler’in konuşma sırasında yaptığı bir gafın ardından ortalık bir anda buz kesti.

Hayır otobüsü üzerinde milletvekillerinin yapacağı konuşma öncesinde bir sunum konuşması yapan Başkan Güler’in dili sürçünce, kendisinin yaptığı gafı temizlemek program sunucusunu da bir hayli zorladı.

Konuşması sırasında mitingi izlemeye gelen kalabalığa seslenen CHP İlçe Balkanı Turan Güler, ‘’Böyle güzel bir günde, güneşli bir günde bakınız Allah bile bizimle beraber’’ şeklinde konuştu. Devamında ise coşkulu bir biçimde ‘’Bu nedir biliyor musunuz. Bu Evet’in habercisidir’’ dedi.

İlçe Başkanı Güler, yaptığı gafı anında fark ederken, gülerek ”hayırın habercisi” dedi ve konuşmasını düzeltmeye çalıştı.

Başkan Güler’in konuşmasının ardından miting programının sunucusu da Güler’in dil sürçmesini düzeltmek için bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Başkan Güler’in otobüs üzerinde yaptığı coşkulu konuşmada yaptığı gaf, miting sonrasında hem CHP hem de diğer partiler arasında alay konusu oldu. Bazı CHP’liler Güler’in yaptığı hatalı konuşma nedeniyle bir çuval inciri berbat ettiğini dile getirirken, bazı evet yanlısı vatandaşlar ise Turan Güler’in yaptığı gafla dalga geçerek, ‘’Allah konuşturdu’’ dediler.