CHP ilçe başkanlığı, faaliyetlerini partililere anlattı… Mevcut yönetime tam destek! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP ilçe başkanlığı, faaliyetlerini partililere anlattı… Mevcut yönetime tam destek!

Bu haber 16 Mayıs 2020 - 11:05 'de eklendi ve 1.805 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca ilçe başkanlığında geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya, 2009-2014 dönemi CHP’li belediye başkanı Fikret Albayrak, geçmiş dönemlerin parti ilçe başkanları, geçmiş dönemler ve mevcut CHP il yöneticileri, İl disiplin kurulu üyesi, geçmiş dönem İGM üyesi, Geçmiş dönem ve mevcuy belediye meclis üyeleri ve mevcut yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda, Tuğrul abanoz’un ilçe başkanlığını yürüttüğü CHP Akçakoca ilçe yönetiminin 5 aylık performansı masaya yatırıldı.

CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Yünce’nin okuduğu faaliyet raporu tüm katılımcılardan tam not aldı.

Raporda, CHP ilçe yönetiminin bu güne kadar yaptığı faaliyetler hakkında ayrıntılı bir sunum yapılırken, Akçakoca Belediyesi’nin kimi çalışmaları da değerlendirildi.

Belediye’nin ihale ile satışını gerçekleştirdiği Değirmenağzı’ndaki akaryakıt istasyonu ihalesi için girilen yasal süreç hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Belediyenin usule uygun olmayan ihalelerin basınla peyderpey paylaşılarak kamunun merak ettiği soruları belediye yönetimine sormak için katılımcıların görüşlerine başvuruldu.

Katılımcıların her konuda görüşlerini ayrı ayrı belirttiği toplantı, sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek gerçekleştirildi.

Toplantıda, Abanoz yönetimine verilen güçlü desteğin altı özellikle çizilirken, birlik beraberlik mesajı verilen toplantı 4 saate yakın sürdü.

Toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.