CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ASILSIZ HABER YAPAN SİTEYE YALANLAMA GELDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ASILSIZ HABER YAPAN SİTEYE YALANLAMA GELDİ

Bu haber 01 Ekim 2018 - 18:04 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe örgütü tarafından kendileri ve belediye başkan adaylarına yönelik olarak Akçakoca’da yapılan yalan bir habere ve yalan haberi yapan internet sitesine karşı, kamuoyunu bilgilendirme açıklaması geldi.

CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı imzasıyla yapılan yazılı açıklamanın tam metni ise şu şekilde:

 

CHP AKÇAKOCAİLÇE BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI   …..       01/10/2018

 01/10/2018 Tarihinde Akçakoca  Yerel  Haber internet sitesinde  Düzce sonhaber kaynak gösterilerek Yapılan haberde

‘’Akçakoca’da daha önce CHP’den Belediye Başkanı seçilen Fikret Albayrak’ın yeniden aday adayı olacağı konuşulurken, adaylığına ise kesin gözü ile bakılıyordu. Ancak CHP’nin ilçede yaptığı yoklamada Fikret Albayrak’ın seçim kazanamayacağı sonucuna ulaşan CHP Genel Merkezi ilçede daha çok bilinen ve halka yakın bir isimler yola çıkmak için aday araştırmasına devam ediyor.’’ Denilmektedir .

  CHP  Genel Merkezi ve İlçe Başkanlığı tarafından  ilçede herhangi bir yoklama yapılmamıştır ilgili haberde ki iddialar asılsızdır

 CHP  de 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler Aday adaylığı başvuru  süreci 01 Ekim 2018 tarihinde başlayacak olup 19 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir .

Belediye Başkanlığı  Belediye Meclis üyeliği,  İl genel meclisi üyeliği için başvurular ilçe başkanlığımıza yapılacaktır .

Partililerimize ve kamuoyuna saygı ile duyurulur .

 

                                                                 CHP AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANLIĞI