CHP ilçe örgütü aracılığıyla Ankara artık yanı başımızda | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP ilçe örgütü aracılığıyla Ankara artık yanı başımızda

Bu haber 26 Şubat 2020 - 16:51 'de eklendi ve 88 kez görüntülendi.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Akçakoca ilçe örgütü bugün bir dizi temasta bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

 

İlk ziyaretlerini CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile partinin genel merkez binasında gerçekleştiren ilçe başkanı Tuğrul Abanoz ve arkadaşları, bu ziyarette Akçakoca’nın sel afetinden beri içine girdiği zorlu durumu aktardı.

Başkan yardımcısı Torun’a Akçakoca ile ilgili bir rapor takdim eden Abanoz ve yönetimindeki arkadaşlarına CHP’nin Düzce il yöneticisi Naim Top da eşlik etti.

CHP Akçakoca heyetinin ikinci ziyareti ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a oldu.

Mansur Yavaş, Akçakocalı heyeti 2 saate yakın ağırlarken, keyifli geçen ziyarette ağırlıklı olarak Akçakoca’nın sorunları dile getirildi.

Sel afeti nedeniyle Akçakoca’nın turizm açısından zor bir dönem geçirdiğini belirten Başkan Abanoz, bu alanda Mansur Yavaş’tan destek istedi. 

Akçakoca’nın deniz ve alternatif turizm olanakları açısından Ankara için iyi bir seçenek olduğunu kaydeden Abanoz, başkan Yavaş’a kalın bir dosya takdim etti.

Akçakoca heyetini dinleyen Ankara B.Ş.B. Başkanı Mansur Yavaş, başta MTA tesisleri konusu olmak üzere, birçok konuda destek sözü verdi.

Yüreğinin her zaman  zaman Akçakoca ile birlikte olduğunu söyleyen Mansur Yavaş, önümüzdeki günlerde Akçakoca’ya özel bir gezi düzenlemeyi düşündüğünü söyledi.

.