CHP İLÇE YÖNETİMİNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP İLÇE YÖNETİMİNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

Bu haber 15 Ocak 2020 - 16:34 'de eklendi ve 107 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 12 Ocak’ta yapılan ilçe kongresinde ilçe başkanlığına seçilen Tuğrul Abanoz ve ekibi, bugün İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldıktan sonra partide yapılan görev teslim törenine katıldılar.

Saat 15.00’te gerçekleşen devir teslim töreni öncesinde önceki dönem ilçe başkanı Ömer Başar, hesaplar ve faaliyetlerle ilgili raporları yeni başkan Abanoz’a teslim etti.

Daha sonra salona geçen halef – selef başkanlar birer salonda bulunan parti üyesi yaklaşık 40 kişiye yönelik birer konuşma yaptılar.

İlk konuşmayı yapan eski ilçe başkanı Ömer Başar, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra, ‘’Parti emin ellere teslim edilmiştir. Abanoz ve ekibi bir değişim hareketinin öncüsü ve kıvılcımı olarak gelmiştir. Biz de bundan sonra Tuğrul Abanoz’un askeri olacağız’’ dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan yeni ilçe başkanı Tuğrul Abanoz, ‘’sandıktan biz çıktık ama tüm üye ve delegelere bir kez daha teşekkür ediyorum. Sayın Ömer Başar, son derece başarılı bir kongre geçirmemizi sağlamıştır. Diğer adaylarla bir araya gelip çalışmaya devam edeceğiz. İyi ki varsınız, herkese bir kez daha teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.