CHP İLÇE YÖNETİMİNDEN MHP'YE ZİYARET | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP İLÇE YÖNETİMİNDEN MHP’YE ZİYARET

Bu haber 03 Ocak 2018 - 19:36 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca ilçe başkanı Ömer Başar ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Saat 15. 00’te başlayan ziyaret, sohbet havasında geçerken, ilçe başkanları yaptıkları açıklamalarla gündeme ve kendi partilerine yönelik bilgiler verdi.

Başar: Ak parti gençlerin geleceğini ipotek altına alıyor

CHP İlçe Başkanı Ömer Başar, yapıcı bir muhalefet yaparak siyaset yapacaklarını söyleyerek başladığı konuşmasında, Ak partinin gençlerin geleceğini ipotek altına aldığını söyledi.

işe alımlarda Ak partinin kota uygulaması yaptığını ifade eden Başar, gençlerin işe girebilmek için başka partilerden istifa edip ak partiye üye yapıldığını sözlerine ekledi.

Ak parti desteğiyle özel milis kuvvetlerin oluşturulmaya çalışıldığı, bazı yerlerde eğitim kamplarının olduğuna yönelik haberlerin yapıldığını da belirten Başar, toplumun kaygılı olduğunu söyledi.

Özensel: Muhalefet görevini yerine getirdiği taktirde iktidara ayna tutar

CHP’nin yeni ilçe yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek konuşmasına başlayan MHP ilçe başkanı Mustafa Özensel, iyi muhalefetin çok önemli olduğunu, kendilerinin de parti olarak yapıcı muhalefeti benimsediklerini söyledi.

Özensel: Centilmence bir hizmet yarışı yapacağız

MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, farklı partiler olarak fikir ayrılıklarına mutlaka sahip olacaklarını fakat, özellikle Akçakoca belediye seçimlerine yönelik ciddi bir kampanya  yürüteceklerini ifade ederken, bu seçim çalışmalarını centilmence yürüteceklerini söyledi. 

Başar: Kimse katılmazsa bile fındık için tek başına yürüyeceğim

Sohbetin sonlarına doğru fındıkla ilgili projesinden söz eden CHP’li başkan Ömer Başar, ileride 3 gün sürecek bir fındık kurultayı düzenleyeceklerini ve kendisinin daha önce açıkladığı üzere, sapak’tan merkez çarşıya kadar bir fındık yürüyüşü düzenleyeceklerini söyledi.

Hiç bir siyasi simge ve parti isminin yer almayacağı yürüyüşe kimsenin katılmaması durumunda ise başkan olarak tek başına yürüyeceğini sözlerine ekledi.