CHP Kadın Kolları Yönetimi Kan Bağışçılarına Yiyecekler İkram Etti | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP Kadın Kolları Yönetimi Kan Bağışçılarına Yiyecekler İkram Etti

Bu haber 04 Mayıs 2017 - 15:47 'de eklendi ve 100 kez görüntülendi.

Akçakoca Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen kan bağışı kampanyasında, CHP Akçakoca Kadın Kolları Başkanlığından bağışçılara çok anlamlı bir destek geldi.

 

Kan bağışında bulunan vatandaşların düşen kan şekerlerini ve oluşabilecek halsizliklerini dikkate alan CHP’li kadınlar, kan bağışı çadırının hemen bitişiğine kurdukları yiyecek standından bağışçılara yemek dağıttılar.

Yiyecek standından vatandaşlara yemek ikramlarını yapan CHP Akçakoca Kadın Kolları Başkanı Fadime Kızıl Yıldırım, yaptığı açıklamada, kan bağışı kampanyasında seferber olan ilçe halkına destek olmak için yemekler hazırlayıp bağışçı vatandaşlara dağıttıklarını söylerken, hazırlanan yiyeceklerin tamamının CHP Kadın kolları üyesi kadınlar tarafından yapıldığını da sözlerine ekledi.

CHP’li kadınların yemek ikramlarından etkilenen bazı gruplarda ilerleyen saatlerde yiyecek stantları kurarak benzer bir hizmeti vermeye başladılar.

Ak Parti Akçakoca Kadın Kolları üyesi kadınlar ile SYL konfeksiyon atölyesinin idareci ve personelleri de kan bağışçılarını düşünen ve onlara çeşitli yiyecekler hazırlayıp ikram eden gruplardı.