CHP MERKEZ İLÇEDE BAYRAK YARIŞI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP MERKEZ İLÇEDE BAYRAK YARIŞI

Bu haber 17 Aralık 2017 - 16:18 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.

Aralık ayı başında kongre sürecine giren CHP Düzce İl Başkanlığı kongreleri bugün Merkez İlçe kongresi ile devam ediyor. Mevcut Başkan Aleattin Duran’ın aday olduğu kongrede ve çoğunluğu sağlayabilirsen Sinan Doğan da adaylığını açıklayacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanlığı’nın aralık ayı startını verdiği kongre süreci bugün Merkez İlçe Kongresi ile sürüyor. Düzce Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye Genel Başkan eski Yardımcısı ve parti meclis üyesi Gökhan Günaydın, CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, parti yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları ile partililer katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede konuşmalar yapılacak ardından önceki dönem faaliyet ve gelir gider tablolarının okunmasının ardından ise seçime geçilecek. Şimdilik tek liste olarak görünen kongrede mevcut başkan Aleattin Duran aday iken eğer çoğunluğu sağlayabilirse Sinan Doğan da aday olacak.

Öte yandan sayının yetersiz olması nedeniyle henüz başlamayan kongre çıkan tartışma ile sarsıldı. Bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan tartışmada basın mensuplarına da tepki gösterildi.