CHP'li Kadınlar Köy Köy Gezerek HAYIR Çalışması Yürütüyor | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP’li Kadınlar Köy Köy Gezerek HAYIR Çalışması Yürütüyor

Bu haber 24 Mart 2017 - 9:41 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

Köyde Kentte Dağda Taşta Bayırda CHP’li KADINLARIN AKLI FİKRİ “HAYIR”DA

16 Nisan Anayasa Değişikliği Ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylamasına Sayılı Günler Kala “Hayır” Kampanyası Çalışmalarını Aralıksız Sürdüren CHP Kadın Kolları Her Gün Üç Beş Köyü Dolaşıyor.

16 Nisan Halk Oylamasında hayır çıkması için yoğun bir tempoda çalışan Akçakoca CHP Kadın Kolları Akçakoca‘yı adeta adım adım dolaşıyor. 43 köyün tamamını dolaşmayı ve çalmadık kapı bırakmamayı hedefleyen kadın kolları mensupları yolda izde tarlada, bağ-bahçe yolda kimi görse selam verip 16 Nisanda sandıkta neden “hayır “denmesi gerektiğini anlatıyor .

 

Aktaş, Tahirli ve Edilli Köyler ziyareti sonrasında bir açıklama yapan Ülkenin ve çocuklarımızın geleceğinin bir kişinin iki dudağı arasından çıkacak kararlara bırakılmasının getireceği büyük tehlikeye dikkat çeken CHP Kadın Kolları Akçakoca Başkanı Fadime Kızıl Yıldırım “ Biz vatandaşımıza ülkenin kaderinin bir kişiye teslim edilemeyeceğini bunun mahsurlarını anlatıyoruz. Partimizle ilgili bir çalışma yapmıyoruz. Bu gün parti günü değil birlikte ülkenin geleceğine sahip çıkma günüdür “ dedi.