DEREYE UÇAN ARACINI BIRAKIP GİTTİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

DEREYE UÇAN ARACINI BIRAKIP GİTTİ

Bu haber 21 Haziran 2018 - 10:16 'de eklendi ve 65 kez görüntülendi.

Seyir halindeki hafif ticari aracı dereye uçan sürücü, aracı derede bırakarak önce evine daha sonra işyerine gitti. Aracı derede gören sürücünün yakınları ile kendi imkanları ile aracın içerisinde arama yaptı.

Olay, Bolu’nun Tatarlar Köyü mevkiinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, bir tavuk fabrikasında şoför olarak çalıştığı öğrenilen ismi öğrenilemeyen kişi, işine gitmek üzere şehir merkezine seyir halinde olduğu sırada kontrolünü kaybettiği hafif ticari araç ile birilikte dereye uçtu.

Aracın içerisinden kendi imkanları ile çıkan kişi önce eve gidip kıyafetlerini değiştirdi ardından işyerinin yolunu tuttu.

Aracın dereye uçtuğunu gören vatandaşlar ise panik halinde, içerisinde birinin bulunup bulunmadığını anlamak amacıyla odun yardımı ile odun yardımı ile araçta arama yaptı.

Aracın boş olduğunu anlayan vatandaşlar rahat bir nefes alarak durumu hemen itfaiye ve jandarma ekiplerine bildirdi. Araç sahibini tanıyan vatandaşların telefonla ulaştığı sürücü olay yerine işyerine ait tavuk kamyonu ile geldi.

Dereye uçan aracını bırakan sürücü jandarma ekiplerine ise, çalıştığı işine geç kalmamak için aracını derede bırakarak hızla işyerine gittiğini söyledi.