DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİNDE BELEDİYECİ DAYANIŞMASI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİNDE BELEDİYECİ DAYANIŞMASI

Bu haber 15 Ocak 2018 - 22:31 'de eklendi ve 98 kez görüntülendi.

Akçakoca belediyesi çalışanları, bir mesai arkadaşlarının bir diğer mesai arkadaşları olan eşine yaptığı sürpriz doğum günü kutlamasına aracılık yaptılar. 

Belediyenin İmar Müdürlüğünde çalışan Esra Tutkun’un, kendisi gibi belediyenin bir diğer birimi olan Fen İşleri Müdürlüğünde çalışan eşi Serdar Tutkun için yaptığı sürpriz kutlama için diğer belediye çalışanları işbirlikçilik yaptılar. 

Serdar Tutkun’u başka bir bahaneyle 1010 Cafe Bistro isimli işletmeye getiren arkadaşları, mekandan içeri girer girmez kendilerini bekleyen diğer belediyecilerle birlikte Tutkun’u alkış yağmuruna tuttular.

Son ana kadar başına gelenlerden habersiz olarak mekana giren Serdar Tutkun, sürpriz parti karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Belediyeci dayanışmasıyla başarılı bir kutlama organizasyonu hayata geçerken, getirilen pastanın mumlarına üfleyen Serdar Tutkun’u eşi  Esra ve belediyede görevli 10 civarında arkadaşı tek tek tebrik ettiler. 

Belediyecilerin eşleriyle birlikte katıldığı sürpriz kutlama, birlikte yenen pasta ve devamında yapılan keyifli sohbetlerle devam etti.