Doktoru Kalmayan Hastanemizi Kapatın da Siz de Rahat Edin Biz de… | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Doktoru Kalmayan Hastanemizi Kapatın da Siz de Rahat Edin Biz de…

Bu haber 22 Ağustos 2020 - 14:35 'de eklendi ve 3.150 kez görüntülendi.

Çok sayıda uzman doktor eksiği bulunan Akçakoca Devlet Hastanesi’nden 3 uzman doktor daha tayinlerini isteyerek ayrılıyor.

Yıllardır bir türlü doktor tutmayı başaramadığınız Akçakoca Devlet Hastanesinde başhekim Operatör Doktor Muzaffer Haldun Çolak’ın yanı sıra kardiyolog Ali Yaşar Kılıç ve diyetisyen Pelin Çetin Önümüzdeki hafta itibarıyla Akçakoca’dan ayrılıyorar.

Böylece Akçakoca devlet hastanesinde doktoru olmayan Kadın Doğum,  Göz,  Fizik Tedavi,  Radyoloji polikliniklerine ek olarak Genel Cerrahi,  Kardiyoloji ve Diyetisyen de eklenmiş oldu.

Hastane ve doktor konularında sürekli olarak müjdeli haberler vermesi ile bilinen Ak Parti Düzce milletvekili Ayşe Keşir’in uzun süredir eksik kadroyla hizmet vermeye çalışan Akçakoca Devlet Hastanesinden ne kadar haberdar olduğu bilinmez ama sorundan haberdar olan ve sağlık hizmetlerindeki aksamaları kendilerine dert edinen birilerinin, Ayşe Keşir’e Akçakoca da sağlık hizmetlerinin neredeyse yürütülemez bir duruma geldiğini, hastanenin kapanma aşamasında olduğunu hatırlatmasında fayda var.

 

 

 

 

 

 

 

.