DÜZCE VE AKÇAKOCA ÜÇ STANTTA TANITILACAK | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

DÜZCE VE AKÇAKOCA ÜÇ STANTTA TANITILACAK

Bu haber 20 Ocak 2018 - 16:26 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) bu yıl 22.kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında gerçekleştirilen ve 81 ilin tanıtımlarının yarıştığı organizasyonda Düzce Valiliği ve Düzce Belediye Başkanlığı’nın ortak katılımıyla 3 nolu salonda yer alan holde Düzce’nin tanıtımı yapılacak.

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 22.’si düzenlenecek kısa adı EMITT olan ve Dünya turizm profesyonellerinin aynı platformda yer alacağı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 81 ilin katılımıyla 25 Ocak günü saat 11:00’de Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla kapılarını açacak.

Turizmde hak ettiği değeri bulabilmesi adına her yıl büyük umut ve heyecanla katılım sağlanan fuarda Düzce bu yıl, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) ve Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) organizasyonunda ayrıca Akçakoca Belediyesi’nin de katılacağı 3 hol ve stantta boy gösterecek.

Düzce Valiliği ve Düzce Belediye Başkanlığı’nın ortak katılımıyla 3 nolu salonda yer alan B-310 nolu holde gerçekleştirilecek organizasyonlarla Düzce’nin tanınırlığını artırmak ve sahip olduğu turizm potansiyelleri, yöresel ürünler, tarihi ve kültürel mirasının ulusal ve uluslararası platformda tanıtmak amacıyla 3 gün boyunca ziyaretçilere sunacak.

EMITT fuarı için hazırlıklarını tamamlayan Akçakoca Belediyesi farklı bir konsept ile Salon 10’da 80 metrekarelik stantta bölgenin tanıtımını yapacak.

“İlçemizi en iyi şekilde temsil edip, tanıtımını yapacağız”

Fuar için stant görselleri, tanıtım amaçlı dağıtılacak materyaller ile birlikte her şeyin hazır olduğunu açıklayan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici şu ifadelerde bulundu:

“Akçakoca Belediyesi olarak 22. EMITT 2018 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Uluslararası fuarların geçen yıl olduğu gibi bu yılda ilçemizin tanıtımına çok önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. İlçemiz konumu, coğrafyası, tarihi, yeşili ve mavisi ile cennetten bir yer. Bu anlamda bizde belediye olarak yaptığımız hazırlıklarımızda ilçemizi en iyi şekilde temsil edip, tanıtımını yapacağız”

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN