DÜZCE BELEDİYESİ'NDE BÜYÜK DEPREM…BİRİM MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

DÜZCE BELEDİYESİ’NDE BÜYÜK DEPREM…BİRİM MÜDÜRLERİ DEĞİŞTİ

Bu haber 13 Ocak 2018 - 11:21 'de eklendi ve 91 kez görüntülendi.

Düzce Belediye Başkan yardımcısı Şemsettin Yenersoy’un görevinden alındığı öğrenildi. Ayrıca birim müdürleri arasında da değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. Bazı birim müdürleri görevinden alınırken bazılarının koltuğunu koruduğu öğrenildi.

Son 1 yılı aşkın zamandır sık sık müdürlerin değiştiği Düzce Belediyesi, yönetimin başına Dursun Ay’ın gelmesi ile birlikte ikinci bir revizyonla karşı karşıya kaldı.

Göreve gelmesinin ardından ilk değişimi ekim ayında yapan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, tekrar değişime gitme ihtiyacı duydu. İlk olarak Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Şemsettin Yenersoy’un görevden alındığı öğrenildi.

Birim müdürleri arasında yapılan değişikliğe göre, Oğuzhan Şahin Fen İşleri Müdür Yardımcısı koltuğunda otururken Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne teknisyen olarak atandı; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapan Samim Yavuz, Yazı İşleri Müdürlüğü’ne; Yazı İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Şenay Aydın yine Yazı İşleri Müdürlüğü’ne müdür yardımcısı olarak atandı. İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevinden alınan Samim Yavuz’un yerine, Yasemin Çeliker’in; Özel Kalem Müdürlüğü görevine ise Beytullah Yılmaz’ın atandığı öğrenildi.