DÜZCE BELEDİYESİ'NDEN UYARI ! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN UYARI !

Bu haber 09 Kasım 2017 - 13:46 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.

Dolandırıcılar bu kez Düzce Belediyesi’ni gözüne kestirdi. Başkanlık makamı da dahil kurumda görevli kişilerin adı kullanılarak dolandırıcılık yapıldığını duyuran Düzce Belediyesi, vatandaşları itibar etmemesi konusunda uyardı.

Son zamanlarda artan dolandırıcılık olaylarını önlemek adına sık sık yapılan açıklama ve uyarılara karşılık, dolandırıcıların ağına düşen vatandaşlar mağdur olmaya devam ediyor. Çeşitli bahanelerle aradıkları kişilerden para koparmayı iş edinen sahtekarlar, bu kez Düzce Belediyesi’nin adını kullanmaya başladı. Belediyeden yapılan açıklamada, Düzce Belediye Başkanlığı, başkan yardımcılığı ve Özel Kalem Müdürlüğü başta olmak üzere bazı isimler kullanılarak telefon ve çeşitli yollardan dolandırıcılık yapıldığının tespit edildiği vurgulandı.

Bu ve benzeri durumlarla Düzce Belediyesi, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin hiçbir ilgisi bulunmadığının altı çizilen açıklamada, vatandaşların dikkatli olması ve bu gibi durumlarla karşılaştıklarında yakın polis merkezine şikayette bulunması istendi.