Düzce'de Dev Uyuşturucu Operasyonu | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Düzce’de Dev Uyuşturucu Operasyonu

Bu haber 31 Mart 2017 - 11:11 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

Düzce’de, polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 10 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, operasyonla ilgili yaptığı açıklamada, “Bizim nazarımızda terör örgütleriyle uyuşturucu işi yapanlar aynıdır.” dedi.

Düzce merkez ve ilçelerde 27 adrese düzenlenen eş zamanlı uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 10 kişi adliyeye sevk edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik timleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon yaptı. Düzce merkezde 17, ilçelerde ise belirlenen 10 adreste polis tarafından düzenlenen eş zamanlı operasyonda 9 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerden Ş.K. A.B. İ.I. F.Y. Ü.A. E.G. M.D. M.M. ve M.H. merkezde Y.A. ise ilçede gözaltına alındı. Uyuşturucu ticareti yaptıkları öne sürülen şüpheliler emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, operasyonla ilgili yaptığı açıklamada, “Bizim nazarımızda terör örgütleriyle uyuşturucu işi yapanlar aynıdır. Terörle olduğu gibi uyuşturucu ile mücadelemiz hız kesmeden  devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Öncü Haber