DÜZCE'DE ÖRNEK BAŞARI HİKAYESİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

DÜZCE’DE ÖRNEK BAŞARI HİKAYESİ

Bu haber 02 Aralık 2017 - 16:20 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.

Fırıncılar Odası Başkanı İbrahim Korkmaz’ın sahibi olduğu İspir Ekmeğin yeni şubesi kafe, bistro ve restoran bölümleriyle Mergiç Mahallesi’nde hizmete girdi. Mesleğe çıraklıkla başlayan Korkmaz’ın yeni şube için yaklaşık 2 milyon lira harcadığı öğrenildi.

İspir ekmeğin yeni şubesi Mergiç Mahallesi’nde hizmete açıldı. Daha önce sadece unlu mamuller satışı yapan İspir Ekmek, yeni konseptindekafe, bistro ve restoran bölümleriyle müşterilerine hizmet verecek.

Açılışa federasyon başkanı da katıldı

Bugün düzenlenen açılış törenine Türkiye Fırıncılar Odası Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı başta olmak üzere oda başkanları, siyasiler, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Fırıncılar Odası Başkanı ve İspir Ekmeğin sahibi olan İbrahim Korkmaz açılış konuşmasında yeni şube hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Mesleğe çırak olarak başladı

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı yaptığı konuşmasında İbrahim Korkmaz’ın mesleğe çıraklıkla başladığını belirterek çok çalıştı ve mükafatının karşılığını aldığını söyledi.

Düzce İl Müftüsü Selami Emen’in yaptığı dua eşliğinde önce adak ardından da kurdele kesimiyle işyerinin açılışı gerçekleşti.

2 milyon lira harcandı

Korkmaz’ın verdiği bilgiye göre yaklaşık 2 milyon lira harcanan Düzce İspir Ekmek yeni ve modern konsepti ile Düzce halkına hizmet verecek.