DÜZCE'DE YOĞUN ZİYARET TRAFİĞİ YAŞANACAK | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

DÜZCE’DE YOĞUN ZİYARET TRAFİĞİ YAŞANACAK

Bu haber 21 Aralık 2017 - 20:00 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Düzce yıl sonunu oldukça hareketli geçirecek. 23 Aralık Cumartesi günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü konuk edecek Düzce, 31 Aralık’ta ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak. 2017 yılının son mesajları Düzce’den verilecek.

2017 yılının son günlerinde Düzce’de önemli bir ziyaret trafiği yaşanacak. Devletin zirvesini ağırlayacak olan şehirde ziyaretler öncesi hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

İlk olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bu hafta sonu Düzce’de yılsonu değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.

23 Aralık Cumartesi günü Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek toplantıda Bakan Özlü, bakanlık koltuğuna oturmasının ardından Düzce için yapılan hizmetleri anlatacak.

31 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağırlayacak

Sonraki hafta ise Düzce çok önemli bir konuğu ağırlayacak. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Aralık Pazar günü Düzce İl Kongresi’ne katılmak üzere şehre gelecek.

Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongrede Düzceliler’e seslenecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2017 yılının son mesajlarını da Düzce’den vermesi bekleniyor.  

Geçtiğimiz aylarda Başbakan Binali Yıldırım, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz gibi kabinenin önemli bakanlarını ağırlayan Düzce, yılın son gününde ise devletin en üst makamını ağırlayacak.