DÜZCE'DEN DE İSİMLER VAR | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

DÜZCE’DEN DE İSİMLER VAR

Bu haber 01 Eylül 2018 - 12:37 'de eklendi ve 57 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Atama Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Atamalara göre Düzce Vali Yardımcıları ve Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener’in yerleri de değiştirildi.

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, aralarında vali yardımcısı ve kaymakamların da bulunduğu 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi.

Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı. Atamalar sonucunda Düzce’de de değişiklikler oldu.

Düzce Vali Yardımcısı için iki yeni isim gelirken Düzce Vali Yardımcısı Hasan Ruhi Yaylacı ve Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener de başka yerlere tayin edildi.  

Resmi Gazete’de yer alan atama kararlarına göre Düzce’deki değişiklikler şu şekilde oluştu:

Düzce Vali Yardımcılığına Eskişehir Vali Yardımcısı Ali Muhiddin Varol, Düzce Vali Yardımcılığına Kırklareli Demirköy Kaymakamı Ahmet Mailoğlu, Kilis Polateli Kaymakamlığına Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener, Bartın Vali Yardımcılığına Düzce Vali Yardımcı Hasan Ruhi Yaylacı.

Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener’in Polateli Kaymakamlığına atanmasına rağmen yerine kaymakam atanmaması da dikkat çeken konular arasında yer aldı.