Düzceli Asker Patlamada Yaralandı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Düzceli Asker Patlamada Yaralandı

Bu haber 29 Nisan 2017 - 11:48 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde mayına basarak yaralanan 4 askerden birinin Merkez bağlı Büyükaçma Köyünden Uzman Erbaş Ahmet Altuner olduğu öğrenildi.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde mayına basarak yaralanan 4 asker tedavi altına alındı. Şemdinli’nin Kilittepe bölgesinde teröristlerce döşenmiş mayına basarak hafif yaralanan 4 askerden birinin Merkez bağlı Büyükaçma Köyünden Uzman Erbaş Ahmet Altuner olduğu öğrenildi.

Altuner helikopterle Hakkari Fatih Kışlasına getirilerek buradan ambulanslarla Hakkari Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Ameliyat olan Altuner’in hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Altuner’in tedavisinin Ankara’da devam etmesi için helikopter ambulansla bu kente getirileceği ifade edildi.

Yaşanan üzücü olayın ardından Altuner’in Büyükaçma Köyünde ikamet eden ailesine gece 02.00 sularında haber verildiği belirtildi. Jandarma ve sağlık ekipleri ile birlikte Altuner’in baba ocağına giden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım’ın aileye yaşananlarla ilgili bilgi verdiği aktarıldı.

Yaklaşık bir yıldır Uzman Erbaş olarak görev yapan Altuner’in bekar ve ailenin tek çocuğu olduğu bildirildi.Büyükaçma Köyünde ikamet eden Altuner ailesinin merkeze bağlı Aktarlar Köyü nüfusuna kayıtlı olduğu bilgisine ulaşıldı.