EMİTT FUARI STANTLARINI KURUYORUZ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

EMİTT FUARI STANTLARINI KURUYORUZ

Bu haber 24 Ocak 2018 - 12:25 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

Bu yıl 25-28 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) için geri sayımlar başlarken, Akçakoca belediyesi ekipleri stantları kurmaya başladılar. 

Dünyanın 5 büyük turizm fuarından biri olan EMİTT fuarına bu sene Akçakoca olarak geçmiş yıllardan daha büyük bir stant alanıyla katılıyoruz. 

Salon 10 stant alanında Düzce belediyesine komşu olarak, fakat bağımsız 80 metrekare alanı kullanacak olan Akçakoca için, belediye destek ve kültür işleri personelimiz stant kurma çalışmalarına bugün başladı. 

Belediye Destek Hizmetleri Müdürü Özkan Ünal ve birimden arkadaşlarının yanı sıra, Belediye’nin basın ve halkla ilişkiler sorumlusu Mine Alpan ile Kültür Müdürlüğü’nden personel, en iyi tanıtım olanaklarını sergileyecekleri bir stant dizaynına başladılar. 

Geçmiş yıllarda yapılan turizm ve tanıtım organizasyonlarında Akçakoca’yı gururla temsil eden ”A Takımı” son EMİTT fuarındaki stant çalışmalarıyla Akçakoca’ya iki alanda ödül kazandırmıştı.  

Geçmiş yılların tecrübesi ve bu sene daha da büyüyen stant alanı imkanlarıyla çok daha güzel işler yapacaklarına inandığımız A Takımımıza, erkenden girdikleri bu çalışmalarında başarılar diliyoruz.