FİKRET ALBAYRAK BUGÜN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

FİKRET ALBAYRAK BUGÜN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK

Bu haber 07 Kasım 2018 - 9:08 'de eklendi ve 93 kez görüntülendi.

CHP çevrelerinde (Cumhuriyet Halk Partisi) bir süredir belirsizliğini koruyan bir konu bugün netliğe kavuşuyor. Geçmiş dönem Akçakoca’nın Belediye Başkanlığını yapan Fikret Albayrak bugün yapacağı müracaat ile önümüzde yerel seçimlerde CHP’den aday adayı olduğunu açıklayacak.

Bir süredir Albayrak’ın aday olup olmayacağı konuşulurken, Albayrak’ın da boş durmadığı, önce Ankara’da çeşitli temaslarda bulunduğu ardından da Akçakoca’ya dönerek yakın siyasi çevresi ile birçok konuda istişare ettiği öğrenildi.

Kendisinin aday olmasını isteyen çok sayıda isim ile çeşitli toplantılar yapan Albayrak, dün akşam saatlerinde bir mekanda yapılan genişletilmiş toplantı ile aday adayı olacağını ilan etti.

Albayrak’ı destekleyen çok sayıda CHP’linin başta maddi konular olmak üzere birçok alanda kendisine destek sözü verdikleri ve bu konuda mali fonlar ile çalışma komisyonları kurdukları da edinilen bilgiler arasında.

Fikret Albayrak’ın bugün saat 14.00’te CHP ilçe bürosuna giderek bir basın toplantısı kanalıyla aday adaylığını açıklayacağı öğrenildi.