O FİRMA'DAN AÇIKLAMA: "KENDİ SAATİMİZ VAR VE FATURALARIMIZI BİZ ÖDÜYORUZ" | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

O FİRMA’DAN AÇIKLAMA: ”KENDİ SAATİMİZ VAR VE FATURALARIMIZI BİZ ÖDÜYORUZ”

Bu haber 12 Ocak 2018 - 16:54 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Akçakoca Merkez camii çevresini düzenleme işini üstlenen Metafor İnşaat firması yetkilisi, kendileri hakkında sosyal medyada yazılan şeylerin eksik ve yanlış bilgiler olduğunu belirterek bir açıklama yaptı.

Metafor inşaat firması yetkilisi, bazı sosyal hesaplardan kendi firmaları hakkında elektrik sayaçlarının olmadığı ve fatura ödemedikleri, elektriği Kaymakamlık binasından aldıkları  yönünde yanlış ifadelerin yer aldığını gördüklerini fakat bu yazılanların bilgi noksanlığından ya da yanlı davranmaktan kaynaklandığını söyledi.

Bugün birtakım sosyal medya hesaplarında kendi firmalarına yönelik doğru olmayan bazı açıklamaların olduğunu belirten yetkili, kendilerinin ilk günden itibaren elektrik abonesi olduklarını, şantiye tarifesinden kullandıkları elektrik faturalarını ise düzenli olarak ödediklerini söyledi.

Sözkonusu paylaşımların yapılmadan önce kendilerine sorulması taktirde gerekli tüm bilgi ve evrakları verebileceklerini de sözlerine ekleyen firma yetkilisi, kendi firmalarının Türkiye’nin birçok yerinde büyük projeleri hayata geçiren bir firma olduğunu, isteseler dahi abonesiz ve faturasız elektrik kullanma şanslarının asla olamayacağını söyledi.