GÖREV AŞKI AMELİYAT DİNLEMEDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

GÖREV AŞKI AMELİYAT DİNLEMEDİ

Bu haber 07 Ağustos 2019 - 19:09 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.

whatsapp-hatti

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, geçirdiği iki ameliyatın ardından yeterince dinlenmeden, belediye meclis toplantısını yönetti.

Geçtiğimiz hafta aynı anda mide küçültme ameliyatı ve ses telleri ameliyatı olan Yanmaz, sağlığı tam olarak iyileşmemesine rağmen, meclis toplantısına başkanlık etti.

8 gündem maddesinin yer aldığı Ağustos ayı meclis oturumuna başkanlık eden Yanmaz’ın, tam olarak iyileşmediği sesinden ve yüzüne yansıyan acı ifadesinden belli olurken, tüm meclis üyeleri bir kez daha Başkan Yanmaz’a geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Ağırlıklı olarak vatandaşların imar konularındaki taleplerinin yer aldığı meclis toplantısında, alınan kararların tamamı tüm üyelerin oy birliğiyle alınırken, özellikle yaşanan afet konusunda, siyasi parti ayrımı yapılmaksızın birlik ve beraberliğe vurgu yapan, Akçakoca’nın yaralarının bir an önce sarılmasına yönelik ortak tavır ve kanaatleri öne çıkartan konuşmalar yapıldı.

Başkan Yanmaz, afetin ilk anından itibaren kendilerine destek olan tüm kurum ve kişilere bir kez daha teşekkür ederken, Akçakoca belediyesinin farklı birimlerinin canla başla yürüttükleri çalışmalar da tüm meclis üyelerinin takdir sözleriyle bir kez daha hatırlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

.