GÖZ GÖRE GÖRE UTANMADAN YAPTILAR | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

GÖZ GÖRE GÖRE UTANMADAN YAPTILAR

Bu haber 17 Eylül 2019 - 16:06 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Düzce Melensu Park’ta bir vatandaşın telefonunu düşürmesinin ardından biri kadın 2 şahsın düşen telefonu alıp olay yerinden kaçması, güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Olay, geçtiğimiz pazar günü saat 19:30 ‘da Mamure Köyü’nde bulunan Melensu Park’ın lunapark kısmında meydana geldi. Parkta bulunan bir vatandaş, telefonunu yere düşürdükten sonra fark etmeden olay yerinden ayrıldı.

Daha sonra olay yerinden geçen biri kadın biri erkek olmak üzere iki vatandaş, yerde bulunan telefonu alıp olay yerinden uzaklaştı. Telefonunu düşürdüğünü fark eden vatandaş olayı güvenlik ekipleriyle paylaştı.

Olayla ilgili güvenlik kameralarının izlenmesi sonucu ortaya çıkanlar ise telefon sahibi vatandaşı şoke etti. Yerde bulduğu ve kendine ait olmayan telefonu çevrede kimse var mı diyerek kontrol ettikten sonra yerden alıp uzaklaşan biri kadın 2 şahıs güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

O anlar ise saniye saniye görüntülendi. Görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri Melensu Park’ta bulunan güvenlik kameralarını inceledikten sonra polis ekipleri tarafından Olayla ilgili inceleme başlatıldı.