GÜNÜ BELLİ OLDU! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

GÜNÜ BELLİ OLDU!

Bu haber 12 Ocak 2018 - 15:58 'de eklendi ve 78 kez görüntülendi.

Düzce’de yeni hafta kar yağışı ile başlayacak. 14 Ocak Pazar günü itibariyle karla karışık yağmur şeklinde etkisini göstermeye başlayacak olan kar yağışının, Pazartesi günü lapa lapa yağması bekleniyor. Hava sıcaklığı hissedilir derecede azalacak.

Meteoroloji duyurdu… Düzce yine beyaza bürünecek…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Düzce’de hafta sonunda yağmur ve karla karışık yağmur, yeni haftanın ilk gününde ise kar yağışı beklendiğini bildirdi. Bugün etkili olmaya başlayan ve yarın da devam edecek yağmurun, 14 Ocak Pazar günü karla karışık yağmur şeklinde yağması bekleniyor.

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığı da yeni yağışlı hava dalgası ile hissedilir derecede azalacak. Önümüzdeki 3 günde yağışların genellikle karla karışık yağmur ve kar şeklinde görüleceği Düzce’de sıcaklıkların en yüksek 3, en düşük -1 derece olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olmak üzere yağışların kuvvetli olması bekleniyor.