HALK EĞİTİM KURSİYERLERİNİN SERGİSİ AÇILDI -

SON DAKİKA

HALK EĞİTİM KURSİYERLERİNİN SERGİSİ AÇILDI

Bu haber 18 Haziran 2019 - 15:37 'de eklendi ve 2.057 görüntüleme kez görüntülendi.

 

 

Akçakoca Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün 2018-2019 dönemi kurslarının yıl sonu sergisi bugün Belediye Nikah salonunda açıldı. 

Saat 14.00’te gerçekleşen açılışa, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Okan Yanmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer’in yanı sıra, Ak Parti İGM üyesi Mustafa Ezer, Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, ilçe protokolünden bazı isimler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Kaymakam Öztürk öncülüğündeki protokol mensupları açılış kurdelesini birlikte kestikten sonra tüm stantları tek tek dolaşarak çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

 

Kırkyama kumaş kurslarından yiyecek ve meze hazırlamaya, çeşitli müzik ve spor kurslarından farklı sanatsal çalışmalara kadar birçok alanda tamamlanmış eserler sergide görücüye çıktı. 

 

 

 

Düzenlenen sergiyle ilgili olarak basın mensuplarına bilgiler veren Akçakoca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Yalılı, ‘’2018-2019 eğitim öğretim döneminde Müdürlük olarak 116 farklı alanda 348 kurs düzenleyerek 6.518 kişiye eğitim verdik’’ dedi.

Sergi, 3 gün boyunca sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.