Hamdi Deniz, CHP ilçe başkan adaylığını açıkladı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Hamdi Deniz, CHP ilçe başkan adaylığını açıkladı

Bu haber 11 Aralık 2019 - 15:23 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

whatsapp-hatti

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 12 Ocak’ta yapılacak ilçe kongresi öncesinde, başkanlığa aday olan Hamdi Deniz, bugün yaptığı basın açıklaması ile adaylığını resmen ilan etti.

Saat 14.00’te CHP ilçe binasında yapılan toplantıya, Deniz’i destekleyen isimler de katılırken, Hamdi Deniz adaylık açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

”Değerli arkadaşlarım, sayın basın mensupları, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

CHP’si tüm çalışmalarını insan odaklı ve bilimsel temele dayandırarak gerçekleştirir. Partimiz bu doğrultuda hukuk, eğitim ve toplumsal alanda gerçekleştirdiği reformlarla çağdaş Türkiye Cumhuriyetini biçimlendirdi. Ulusal sanayi ve ekonominin geliştirilmesine öncülük etti. Tek partili sistemden çok partili sisteme geçişi sağlayarak parlamenter demokratik rejimin kurumsallaşmasına olanak sağlarken temel hak ve özgürlükleri geliştirme mücadelesi verdi. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan günümüze kadar geçen sürede Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman sahip çıktı. Böyle bir siyasi kurumun üyesi olmaktan onur duyuyorum.

Bugün ilçemiz Akçakoca için yapılanlara baktığımızda planlanmış büyük yatırımlar,  CHP’sinin yerel yönetimleri elinde bulundurmuş olduğu dönemlerde gerçekleşmiştir.

Yerel iktidarlarımız dönemlerinde, alt yapı çalışmaları, imar alanlarının kentimize kazandırılması, Karadeniz’in en büyük belediye araç parkının kurulmuş olması, kapalı pazar yeri, üretimi ve istihdamı teşvik eden kent ekonomisi oluşturmak için turizme önem verilip beş yıldızlı otelin faaliyete geçirilmesi, çevre dostu, ekonomik olması ve insan yaşamını kolaylaştırıcı özelliklerinden dolayı doğalgazın tüm evlere ulaştırılması, sosyal parçalanmalara karşı kent konseyinin kurulması, yeşil alanların çoğaltılması, tarihi mekanların korunarak yeni nesillere aktarılması, kamulaştırmalar, sahil yürüyüş yolu ve terminali hayata geçirerek ortak yaşama sorumluluğunu geliştirecek çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

 Akçakoca’mızın havasını suyunu ve toprağını korumak,  sosyal ve ekonomik yapısına katkı sağlamak, istihdam olanaklarını artırıcı çözümler üretmek, sosyal, kültürel ve bilimsel alanlarda öncü rol üstlenmek, tarımsal alanda kooperatifleşmeye dönük özendirici çalışmalar gerçekleştirerek fındığımızdaki kalite ve verimliliği artırıcı çalışmalar yürütmek, mahalleler arası ve etnik kimliğe dayalı duvarları yıkıp eşit yurttaşlık temelinde özgür bir toplum; çağdaş yaşanabilir bir kent yaratmak bu günden yarına belirlemiş olduğumuz hedefleri içermektedir.

Görevlerimizden biri de partinin kurumsal kimliğine sahip çıkarak, özgür katılıma dayanan toplum ve insana hizmet eden, düzenli bir örgüt yaratmaktır.

Demokratik işlerlik sağlamaya özen gösterecek olan yönetimimizle, parti üyelerinin bütünlük içinde aynı amaca yönelik hareket edeceği bir örgüt oluşturmak önceliğimiz olacaktır.

Örgüt üyeleriyle beraber hareket edip bilgi, birikim ve siyasi donamımızı zenginleştirerek tüm gücümüzü örgüt üyeleriyle birlikte seçimlerde başarılı olmak için kullanacağız.

Bu çerçevede ekibimle birlikte belirlemiş olduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmek için CHP İlçe Akçakoca İlçe Başkanlığına adayım.

Koşullar ne olursa olsun ben ve ekibim partimiz için var gücümüzle  çalışmaya devam edeceğiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.