HASTANE ACİLİ KARIŞTI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

HASTANE ACİLİ KARIŞTI

Bu haber 17 Aralık 2017 - 18:40 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bir anda karıştı. Hasta yakınları ve hastanenin güvenlik görevlileri arasında yaşanan kavgada acil girişinin camları kırıldı.

Olay, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nin Acil Girişi’nde akşam saatlerinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, K.M.Ç. hastalanan çocuğunu acile getirdi.

O sırada panik halindeki hasta yakınları ve aynı zamanda kardeş olan K.M.Ç. ve F.Ç. “hemen çocuğumuza bakın” diye feryat edince güvenlik görevlileri ile tartıştı.

Çıkan kavgada güvenlik görevlisinin iki kardeşi yumrukladığı iddia edildi. Ayrıca kavga sırasında hastanenin acil girişinin camları kırıldı. Yaşanan arbede sonrasında iki kardeş de dışarıya çıkarak sakinleşmeye çalıştı.

“Hastaya böyle muamele olmaz”

Polis memurlarına kendini anlatmaya çalışan baba K.M.Ç. iki ay önce kızının kollarında ölmek üzere olduğunu ifade ederek yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı:

“Eşim şahit. Ben şeker ve tansiyon hastasıyım. Ben o psikolojiyi yaşadım. Bir daha yaşadım ve kötü oldum. O adam kalkıyor ve bize yumruk atıyor. Siz gereğini yapmazsanız ben burada onu çok kötü yapacağım. Ben 33 yıldır İstanbul’dayım böyle bir şey görmedim. Hastaya böyle muamele olmaz.”

“Kabadayılığına vurdu bize içerde”

Olayın bir diğer tarafı olan F.Ç. ise, “Ağabeyimle değil biz onunla tartışıyorduk. Karımın, çocuğumun yanında bana vurdu güvenlik. Kabadayılığına vurdu bize içerde.”dedi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Güvenlik görevlisi, K.M.Ç. ve F.Ç. ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.