HASTANEDEKİ KANLI KAVGADA 4 TUTUKLAMA | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

HASTANEDEKİ KANLI KAVGADA 4 TUTUKLAMA

Bu haber 22 Ocak 2018 - 17:50 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

Kaynaşlı’daki bir müzikholde başlayarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne taşan kanlı kavga ile ilgili bugün adliyeye çıkartılan 5 kişiden 4’ü “Adam öldürmeye teşebbüs” suçu ile tutuklanarak cezaevine gönderildi. 1 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acili önünde yaşanan kanlı kavgadan 4 tutuklama haberi geldi. İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince daha önce gözaltına alınan ve bugün adliyeye çıkartılan şüphelilerden U.T., E.T., Ö.T., ve S.R. tutuklanarak Çilimli Cezaevine gönderilirken mağdur S.S.Ç. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan diğer 4 kişi ise emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılmıştı. Olay, geçtiğimiz 19 Ocak 2018 günü saat 01:30 sıralarında Kaynaşlı’da faaliyet gösteren bir müzikholde, müşteri olarak bulunan iki grup arasında karşılıklı darp ve bıçaklı kavga olayı ile başlamış ve tedavilerini yaptırmak üzere Düzce Devlet Hastanesi Acil’ine geldikleri esnada kavgada silahlar konuşmuştu.

Yaşanan olayda, 2 şüpheli şahıs ateşli silah ile 2 şahıs kesici alet ile yaralanmış, 1 şahsın ise kafasından darp edildiği tespit edilmişti.