Hayırsever veliye teşekkür plaketi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Hayırsever veliye teşekkür plaketi

Bu haber 27 Haziran 2020 - 11:58 'de eklendi ve 2.872 kez görüntülendi.

Akçakoca Gönül Yavuz İlkokulunun hayırsever velisi Şafak Engin’e, okul için yaptığı iyiliklerinden ötürü Milli Eğitim camiası tarafından plaket takdim edildi.

Öğrenci velisi Şafak Engin, kendi imkanlarıyla ve eş-dost desteğiyle okulun öğretmenler odasına klima montajı yaptırdı.

2’nci  sınıfların boya-badana  işlerini yaptıran Engin, öğrenci girişinin yeniden düzenlenerek boyanmasını sağladı. Bunların yanı sıra okul tuvaletlerinin aynalarını da yenileyen Engin, defalarca okul yararına pilav günleri düzenledi.

Okul içine ve bahçesine yeni yapılan çiçekliklerin topraklarını da temin eden Engin, ihtiyaç sahibi 25 okul öğrencisinin giydirilmesini sağladı.

Son olarak yeni eğitim öğretim dönemine girmeden önce, Akçakoca belediyesinden temin ettiği dış cephe boyalarıyla, parasını kendi cebinden verdiği ustalara okulun tümünün boya ve badana işlerini yaptırdı.

Hayırsever öğrenci velisi Şafak Engin’e, Gönül Yavuz İlkokuluna yaptığı katkılarından ötürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer tarafından plaket takdim edildi.

Plaket takdim törenine, Milli Eğitim Şube müdürleri ile okul idarecileri de katılırken, Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer, okula yaptığı katkılarından dolayı örnek veli Şafak Engin’e teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

.