Hırsızlar Aracı Bırakıp Kaçtı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Hırsızlar Aracı Bırakıp Kaçtı

Bu haber 06 Nisan 2017 - 13:18 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Kuyumcuhacıali Mahallesinde hırsızlık yapmak için girdikleri evin yan komşusu tarafından fark edilen iki şüpheli, kendilerini fark eden kadınla bir süre boğuştu. Şüpheliler kaçmaya çalıştıkları otomobili dere yatağına devirirken bölgeden yaya olarak uzaklaşıp kayıplara karıştı.

Olay, Merkeze bağlı Kuyumcuhacıali Mahallesi 4155.Sokak’ta saat 11.30 sıralarında meydana geldi.

Sokakta bulunan tek katlı bir eve giren iki hırsızlık şüphelisi çaldıkları malzemelerle bölgeden uzaklaşmaya çalışırken evin yan komşusu Süriye A. tarafından fark edildi.

Kendilerini fark eden ve hırsızlığa engel olmak isteyen Süriye A. ile bir süre boğuşan şüpheliler, durumu polise bildirmek isteyen kadından telefonu almak istediler.

Boğuşma sesleri duyan çevredeki inşaat çalışanları olay yerine geldiği esnada iki şüpheli kaçmaya çalıştıkları otomobili yol kenarındaki dere yatağına devirdi. Yaya olarak bölgeden hızla uzaklaşan şüpheliler kayıplara karışırken inşaat çalışanları durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis, otomobilin plakasını sorgulayarak görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Bölgeye güvenlik şeridi çeken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: Düzce Öncü Haber