İĞRENÇ Mİ İĞRENÇ OLAY! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İĞRENÇ Mİ İĞRENÇ OLAY!

Bu haber 03 Ocak 2018 - 13:46 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

Gölyaka’da iğrenç olay… Bir baba öz kızına tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı. Kan donduran olay; genç kızda tuhaflık olduğunu fark eden öğretmenlerinin ne olduğunu öğrenmek için yaptığı konuşmayla ortaya çıktı.

Gölyaka’da bir adam, öz kızına tecavüz ettiği suçlamasıyla tutuklandı. Olay, Gölyaka’nın bir köyünde geçtiğimiz hafta meydana geldi. 2’si erkek 1’i kız olmak üzere 3 çocuk babası olduğu öğrenilen C.A. isimli adam iddiaya göre; 17 yaşındaki öz kızına tecavüz etti.

Lise öğrencisi olan genç kızın okuldaki hal ve hareketlerinde bir tuhaflık olduğunu sezen öğretmenlerinin genç kızla yaptığı görüşme ise iğrenç olayı ortaya çıkardı.

Kendisindeki değişimi fark eden öğretmenlerinin ne olduğunu sorması üzerine genç kız başından geçenleri anlattı. Bunun üzerine öğretmenler durumu hemen jandarmaya bildirdi. Genç kızın ifadesine başvuran jandarma ekipleri, öz kızına tecavüz ettiği gerekçesiyle C.A.’yı gözaltına aldı.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından “öz kızına tecavüz” suçlamasıyla adliyeye sevk edilen C.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.