İki Başkan Adayının Centilmen Halleri Takdire Şayan Bulundu | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İki Başkan Adayının Centilmen Halleri Takdire Şayan Bulundu

Bu haber 09 Kasım 2017 - 16:05 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçakoca İlçe Başkanı Turan Güler ile 9 Aralık’ta yapılacak olan kongrede aday olan Ömer Başar’ın birlikte yemek yerken çekilen görüntüleri takdire şayan bulundu.

Siyasi çekişmelerin tarafları kutuplaştırdığı ve genel anlamda tüm siyasi partilerin içindeki yönetim mücadelesinin giderek demokratik içerikten uzaklaştığı son dönemlerde, her iki başkan adayının paylaştığı fotoğraf, umutları yeşerten bir görüntü oldu.

Akçakoca merkez çarşıdaki bir lokantada birlikte yemek yiyen Turan Güler ve Ömer Başar’a partinin gençlik kolları başkanı Önder Güner ile Paşalar nüfusuna kayıtlı olan ve CHP’nin Hacıyusuflar mahallesi delegesi olan Erdem İlhan da eşlik etti.

9 Aralık’ta yapılacak kongre öncesinde her iki adayın da delegeler nezdinde sıkı bir çalışma yürüttükleri biliniyor. Buna rağmen yaşanan rekabetin bir kırgınlığa, küskünlüğe dönüşmeden yaşanması ve son olarak da dostluğa ve centilmenliğe işaret eden fotoğraf paylaşımını gören CHP seçmeni ise, özledikleri tablonun bu olduğu yönünde görüşler belirttiler.