İL BAŞKANI VE İLÇE YÖNETİMİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İL BAŞKANI VE İLÇE YÖNETİMİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Bu haber 07 Ocak 2018 - 17:49 'de eklendi ve 107 kez görüntülendi.

İYİ Parti Akçakoca İlçe yönetimi, Düzce İl Başkanı ve bir grup il yöneticisini Akçakoca’da kahvaltıya konuk etti.

İYİ Parti İl Başkanı Ercan katırcıoğlu ve yönetiminden arkadaşlarıyla Esentepe’deki Şahane Kafe’de konuk eden Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum’a ilçe yönetiminden arkadaşları da eşlik etti.

Birlikte yapılan kahvaltının tanışma ve istişare yapmaya yönelik olduğu öğrenilirken, İl başkanı Katırcıoğlu’nun yeni ilçe yönetiminde yer alan isimlerle tanıştığı ve önümüzdeki sürece yönelik istişarelerde bulunduğu bilgisine ulaşıldı.

Birlikte yapılan kahvaltının ardından, il ve ilçe yöneticilerinin siyasi gündemlere yönelik fikir teatisinde bulundukları, her geçen gün yoğun katılımların olduğu İYİ Parti teşkilatlarında, çalışma kolları ve organları oluşturulmasının programlandığı ve önümüzdeki günlerde seçmenlere yönelik programlı bir çalışmanın hayata geçirileceğinin ele alındığı da edinilen bilgiler arasında. 

İYİ Parti ilçe yöneticilerinin eşleriyle birlikte katıldıkları kahvaltı ve ardından yapılan istişareler üç saate yakın sürerken, toplantının ardından ilçe yönetimi ve konuklar toplu hatıra fotoğrafları çektirdi.