İL KONGRESİ İÇİN BÜYÜK HAZIRLIK | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İL KONGRESİ İÇİN BÜYÜK HAZIRLIK

Bu haber 25 Aralık 2017 - 21:06 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 31 Aralık Pazar günü yapılacak AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi için, kongrenin yapılacağı Kapalı Spor Salonu ve çevresinde hummalı bir çalışma yapılıyor.

0 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 31 Aralık Pazar Günü Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda yapılacak AK Parti 6. Olağan İl Kongresi için çalışmalar hızlandı.

Kongrenin yapılacağı spor salonunun çevresinde asfaltlama çalışmaları tamamlanırken Düzce Belediyesi’ne bağlı ekiplerce bölgede çevre ve temizlik çalışmaları yürütülüyor.

Salona giremeyen partililer ile vatandaşların kongreyi izlemesi için salon dışına kurulacak dev ekran için de çalışmalar devam ediyor.

AK Parti’den kongreye davet

Belediyenin çalışmalarının yanı sıra her şeyin eksiksiz olmasını isteyen AK Parti İl Teşkilatı’nda oluşturulan Kongre Komitesi de hummalı bir şekilde kongreye hazırlanıyor.

Komite, kongreye halkı davet etmek için ziyaretler gerçekleştirirken, ilanlar, cadde ve sokaklara asılan afiş ve bilboardlarla da vatandaşlara kongreye katılma çağrısı yapılmaya başlandı.

Salon dışına dev ekran

Öte yandan, Erdoğan kongre öncesinde halka hitap edecek. Salonun dolması durumuna karşı hem Erdoğan’ın konuşmasını hem de kongreyi takip etmek isteyen vatandaşlar için salonun dışına dev bir ekran yapılacak.

Vatandaşlar böylece dışarıdan da rahatlıkla takip edebilecek.