İLÇE SPOR MÜDÜRÜ'NE "HAYIRLI OLSUN" İFTARI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İLÇE SPOR MÜDÜRÜ’NE ”HAYIRLI OLSUN” İFTARI

Bu haber 13 Haziran 2018 - 10:17 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

Akçakoca’da görev yapan beden eğitimi öğretmenleri, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Aydın için iftar yemeği düzenledi.

Birlikte yenen iftar yemeği sonrasında açılış konuşmasını yapan beden eğitimi öğretmeni Barış Ömür, konuşmasında tam kadro olarak yemeğe katılan arkadaşlarına teşekkür ederek birlik ve beraberliğin öneminden bahsetti.

Sonrasında, gecenin onur konuğu olan Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Mehmet Aydın duygu ve düşüncelerini davetlilerle paylaştı. Aydın, güzel anılar biriktirdiğini, bu anılara yeni görevinde birlikte yaşanan yenilerini ekleyeceğini belirtti.

Mehmet Aydın’a gecenin anısına plaketini ise en kıdemli beden eğitimi öğretmeni olarak Yaşar Abanoz verdi.

Son sözü alan ise emekli beden eğitimi öğretmeni Ali Kulak oldu. Kulak, Mehmet Aydın’la yaşadığı anılarını anlatarak başladığı konuşmasını eğitim camiasına yönelik verdiği birlik ve beraberlik mesajlarıyla sonlandırdı.

Gecenin kapanışında söz alan Barış Ömür, geceye katılanlara bir kez daha teşekkür etti. Ayrıca tayin olan arkadaşlarına yeni görev yerlerinde başarı ve huzur temennilerinde bulundu.