İTTİFAKLARINI BİLDİRİYLE DUYURDULAR | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İTTİFAKLARINI BİLDİRİYLE DUYURDULAR

Bu haber 28 Aralık 2018 - 17:00 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.

 CHP ve İyi Parti Düzce İl Başkanları tarafından ortak bir basın bildirisi yayımlanarak, yaklaşan 31 Mart Yerel Seçimleri’nde birlikte hareket etme kararı alındığı açıklandı. Bildiri ‘Derdi memleket olan tüm Düzceliler’den destek bekliyoruz.’ ifadesi ile sonlandı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili olarak CHP ve İYİ Parti Düzce İl Başkanları tarafından ortak bir basın bildirisi yayımlandı.

CHP Düzce İl Başkanı İlhan Durdu ve İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er tarafından yayımlanan ortak bildiride yaklaşan yerel seçimlerde ortak hareket etme kararı alındığı belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

’31 Mart Mahalli Yerel Seçimler için CHP ve İYİ Parti olarak, Düzce’nin menfaatini kendi menfaatlerimizden üstün tutarak işbirliği kararı aldık. Düzce’nin,  içerisinde hiçbir ayrıcalık ve eşitsizlik taşımayan, herkesi birleştiren ve bütünleyen bir yönetim tarzı ile yönetilmesi  ve amacı  sadece Düzce’ye hizmet etmek, Düzce’nin sorunlarına çözüm üretmek olan bir kadro oluşturmak için; Bugüne kadar memleketimizin hak ettiği hizmeti alması, ekonomik ve sosyal açıdan kalkınması, insanların eşit hak ve özgürlüklere kavuşması için;  CHP ve İYİ Parti olarak, kendi çıkarlarımızı bir kenara koyduk ve 31 Mart Mahalli Yerel Seçimler için birlikte hareket etme kararı aldık. Derdi memleket olan tüm Düzceli dostlarımızın desteğini bekliyoruz.”