İYİ PARTİ ADAY ADAYLARI AKÇAKOCA'YA ÇIKARTMA YAPTI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İYİ PARTİ ADAY ADAYLARI AKÇAKOCA’YA ÇIKARTMA YAPTI

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 21:34 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

24 Haziran Seçimlerinde İlk Kez Seçmen Karşısına Çıkacak olan En Genç ve En İddialı Partisi İYİ Parti, Düzce Milletvekili Aday Adayları İle Akçakoca’ya çıkartma yaptı.

İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum önderliğinde yoğun bir tempoda 24 Haziran seçimlerine hazırlanan İyi Parti Akçakoca teşkilatı, aday adaylarının katılımıyla yaptığı esnaf ziyaretlerinde iyi bir rüzgar estirdi.

İl Başkanı Niyazi Bakan, milletvekili aday adayları Yunus Özayer, Ramazan Kavakoglu ve Kadir Uçar’ın yanı sıra, oldukça kalabalık bir partili ile çarşı esnafını ziyaret eden ve ayak üstü sohbetlerde destek isteyen Aday adayları, kendilerini tanıtmanın yanı sıra kısaca neden aday olduklarını anlattılar.

Yer yer vatandaşın kendilerine yönelttikleri soruları da yanıtlayan aday adayları ülkenin gidişatından endişe duyduklarını ve bir an önce  bu yönetim ve sistemden kurtulunması için mücadele edilmesinin gerekliliğine dikkat çektiler.

Esnaflar ve yol üstü karşılaşılan vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılaşan İYİ Parti İl Başkanı Niyazi Bakan ve aday adayları, Akçakoca’dan Düzce’ye büyük bir moralle ayrılırken, gördükleri ilgiden dolayı memnuniyetini ifade eden Akçakoca İlçe Başkanı Alkan Lokum ise her fırsatta Akçakoca esnafına ve vatandaşlara  teşekkür etti.