İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI İLK ZİYARETİNİ PANDUL'A YAPTI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI İLK ZİYARETİNİ PANDUL’A YAPTI

Bu haber 25 Aralık 2017 - 11:09 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Avukat Behçet Alkan Lokum, bir yandan partisinin ilçe yönetiminde yer alacak isimleri netleştirmeye çalışırken, bir yandan da siyaset ve cemiyet hayatından isimleri ziyaret ediyor.

İYİ Parti ilçe başkanlığına getirilmesinin hemen ardından dikkatlerin üzerine çekildiği genç başkan Lokum, ilk olarak arkadaşlarıyla birlikte bir öğretmen sendikasının düzenlediği geceye katılmıştı.

Gün içinde çalışma ofisine girip çıkan çok sayıda isimle yeni döneme ilişkin istişarelerde bulunan, diğer yandan ilçe yönetim listesine son halini vermeye çalışan Lokum, diğer zamanlarda ise ilçenin iş, siyaset ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri ile kanaat önderleriyle bir araya geliyor. 

Bu minvalde ilk ziyaretini geçtiğimiz günlerde işadamı Abdülkadir Pandul’a yapan B. Alkan Lokum, iş ve spor camiasının etkili ismi olan Pandul’la uzunca bir süre sohbet etti.

Ağırlıklı olarak siyaset üzerine yapılan istişarede, İYİ partinin projeleri ve hedeflerinin yanı sıra, önümüzdeki yerel seçimlerde Akçakoca’da belediye başkanlığına yönelik muhtemel gelişmeler ve alternatifler ele alındı.

Ziyaret esnasında nelerin konuşulduğu basınla paylaşılmazken, İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum yaptığı kısa değerlendirmede, ”siyaset ve sosyal yaşam üzerine bir istişare yaptık. Oldukça verimli ve güzel geçen bir ziyaretti. Misafirperverliğinden ötürü Abdülkadir Pandul’a teşekkür ederim” dedi.