İYİ PARTİ'DE 1.SIRA ADAYI İSTİFA GETİRDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

İYİ PARTİ’DE 1.SIRA ADAYI İSTİFA GETİRDİ

Bu haber 23 Mayıs 2018 - 13:51 'de eklendi ve 89 kez görüntülendi.

İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı kurucu üyelerinden şok istifalar! Milletvekili adayı Ercan Katırcıoğlu’nun veremeyeceği hesaplarının bulunduğu ve Düzce’ye hizmet etme kapasitesinin yetersiz olduğunu savunan 6 isim İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı’na verdikleri dilekçe ile istifalarını sundu.

ördüğümüz İYİ Partimiz, parti programımızdaki ilkelerimiz olan, açık, dürüst, hesap verebilir olmak, çoğulcu katılımcı, kapsayıcı pozitif siyaset yapmak, eleştiriye açık ve özgür düşünceli olmak, siyaseti değerler üzerinden üretmek ve yapmak farklılıklara saygılı olmak ilkelerini yerine getirebilmek için yaptığımız çabaların boşuna olduğunu üzülerek görmekteyiz. 

Bu bağlamda Teşkilatımızın kurucu İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Ercan Katırcıoğlu’nun bugüne kadar yürüttüğü siyasetin, geliştirdiği söylemlerin, veremeyeceği hesapların sonunun gelmeyeceğini, Düzce’mize hizmet etme kapasitesinin yetersiz olduğunu düşündüğümüzden dolayı Düzce İYİ Parti Yönetim Kurulu’nda bulunan görevlerimizden istifa ediyoruz. Gereğini arz ederiz.”