KARSLI PARTİ YÖNETİCİLERİNDEN TEBRİK ZİYARETLERİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

KARSLI PARTİ YÖNETİCİLERİNDEN TEBRİK ZİYARETLERİ

Bu haber 29 Aralık 2017 - 18:24 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.

Akçakoca’da oldukça kalabalık bir seçmen sayısına sahip olan Karslıların Ak Parti ve CHP ilçe yönetimlerinde yer alan üyeleri, birbirlerini tebrik ettiler.

Belediye seçimlerinde blok oy kullanma yönünde tavır geliştiren ve bu özellikleriyle tek olan Karslıların bu potansiyeli siyasi partilerin de dikkatini çeken bir şey.

Karslı seçmenler üzerinde etkili olabilmek adına belediye meclis üyelikleri de teklif edilen Karslıların, 30 Mart belediye seçimleri sonrası Akçakoca belediye meclisine giren iki üyesi vardı.

Ak Parti ilçe kongresinde yönetime giren Hüccet Polat’ın ardından bir diğer Karslı olan Muhammed Bartan da 9 Aralık’ta yapılan ilçe kongresinde CHP ilçe yönetimine girdi.

İş dünyası, sosyal hayat ve cemiyet yaşamında önemli sorumluluklar üstlenen Karslıların, son dönemde siyaset dünyasında da etkili olmaları, sadece ilçede bulunan Karslıların değil, 45 yaş altındaki Kars kökenlilerin tamamının Akçakocalı olduğu günümüz koşullarında, Karslı olmayan eş dost ve arkadaşların da takdirini kazanıyor.

CHP yönetim kurulu üyesi olan Muhammed Bartan’ın Ak parti ilçe yönetim kurulu üyesi olan Hüccet Polat’a yaptığı tebrik ziyareti de bu takdiri hak eden bir davranış olarak alkışı hak ediyor.