Kaymakam Öztürk ve Başkan Yemenici Kur'an Kurslarını Ziyaret Etti | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Kaymakam Öztürk ve Başkan Yemenici Kur’an Kurslarını Ziyaret Etti

Bu haber 11 Aralık 2017 - 13:04 'de eklendi ve 72 kez görüntülendi.

 7 Aralık 2017 Perşembe günü Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici İlçe Müftümüz Mehmet Taşlı’nın eşliğinde 2017-2018 eğitim öğretim döneminde hizmete açılan Darul Erkam Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an Kursunu, 4-6 yaş grubu öğrencilere yönelik açılan Ethem Sarıoğlu ve Ali Balcı Kur’an Kurslarını ziyaret ettiler.

Ziyarette İlçe Müftüsü Mehmet Taşcı, Kaymakam Yasin Öztürk’e ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye kurslarla  iş ve işleyişiyle, eğitim öğretimiyle ilgili geniş bilgiler verdi.

Ayrıca Taşcı Kaymakam beye ve Belediye Başkanına bu kursların açılmasında vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Yasin Öztürk ve Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici bu kursların İlçemizde büyük bir boşluğu doldurduğunu ve önemli bir ihtiyacı giderdiğini belirterek, Müftü Taşçı’ya şükranlarını sunarak memnuniyetlerini ifade ettiler. 

İlçe Müftüsü Mehmet Taşcı konuklara Kur’an Kursubu ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve her daim desteklerini beklediğini ifade etti.