Kerem Sevenleri Tarafından Gözyaşlarıyla Uğurlandı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Kerem Sevenleri Tarafından Gözyaşlarıyla Uğurlandı

Bu haber 10 Mart 2017 - 8:24 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

12 Şubat’ta fotoğraf çektirmek üzere çıktıkları kapalı Pazar yeri binasının çatısından düşen ve kaldırıldıkları Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavileri devam eden iki gençten biri olan Kerem İnce yaşam mücadelesini kaybetti.

Yoğun bakım ünitesinde tedavileri devam ederken kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yuman 15 yaşındaki Esentepe Ortaokulu öğrencisi Kerem İnce’yi bu son yolculuğunda, kazanın yaşandığı ilk andan itibaren dualarını eksik etmeyen Akçakocalılar yalnız bırakmadı.

Cenaze namazı öncesinde Kerem’in tabutunun başına toplanan okul arkadaşlarının ağlamaklı halleri, bu sahneyi gören herkesi duygulandırdı.

Öğle namazı öncesinde Merkez camii avlusuna doluşan vatandaşların sayısı oldukça kalabalıktı. Kerem’in yakınları ve gözü yaşlı okul arkadaşlarının da içinde yer aldığı mahşerî kalabalık, Akçakocalı gencin cenaze namazında hep birlikte saf tuttu.

İlçe Müftüsü Mehmet Taşçı’nın kıldırdığı cenaze namazının ardından, Kerem İnce’nin cenazesi defnedilmek üzere Koçullu köyüne götürülerek defnedildi.