Mahalle Pazarı esnafı genç beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Mahalle Pazarı esnafı genç beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti

Bu haber 05 Aralık 2019 - 17:45 'de eklendi ve 5 kez görüntülendi.

 

 

Akçakoca Tarihi Mahalle esnaflarından olan 17 yaşındaki Recep Sevim, Pazar günü baş ağrısı şikayetiyle Ankara’da gittiği bir hastanede, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Sevim’in beyin kanamasından hayatını kaybettiği öğrenilirken, 2 gün boyunca yoğun bakımda kalan genç esnafın ailesinin organlarını bağışladığı öğrenildi.

Yardımseverliğiyle Tarihi Pazar esnafının gönlünde taht kurmuş olan Recep Sevim, pazarda yöresel Konuralp pirinci satmaktaydı.  

Recep Sevim’in ölümünün ardından duygularını paylaşan Tarihi Mahallle Pazarı Derneği Başkanı Gülten Tekin Özdeş, duygularını şu cümlelerle ifade etti:

”Akçakoca Tarihi Mahalle Pazarı çok değerli bir evladını kaybetti. Ani bir başağrısı problemi ile hastahaneye kaldırılan ve fenalaşarak Ankara da bir araştırma hastahanesi nakledilen İyi yürekli, merhametli ve yardımsever yavrumuz Recep SEVİM, daha onyedisinde hayata veda etmiştir.Ailesi çok zor da olsa, evlatlarının başka bedenlerde can bulması için organlarını bağışlamış ve altı insana hayat vermiştir.Tarihi pazar esnafı olarak çok üzgünüz. Mekanı cennet olsun.Acılı ailesine sabırlar dileriz. Hepimizin başı sağ olsun.”