MARKETTE AKIL ALMAZ HIRSIZLIK! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

MARKETTE AKIL ALMAZ HIRSIZLIK!

Bu haber 07 Aralık 2017 - 15:13 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi.

Düzce Şerefiye Mahallesi’nde bulunan bir zincir markette yaşanan akıl almaz hırsızlık olayı marketin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.

Şerefiye Mahallesi’nde bulunan bir zincir markette geçtiğimiz Salı günü yaşanan hırsızlık olayı “pes” dedirtti. O anlar marketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Karı-koca olduğu düşünülen iki kişi ellerinde başka markete ait poşetlerle alışveriş yapmak üzere markete girdi. Ellerindeki poşetleri girişte bırakmak yerine girdikleri marketin alışveriş sepetine koyan çift, marketin içinde gezmeye başladı. Kadın, raflardan aldığı ürünleri poşetlerin içerisine koyarken yanındaki eşi olduğu düşünülen kişi de etrafı kolaçan etti.

Marketteki yoğunluktan da yararlanan ve fark edilmemek için dikkatlice hareket eden kadınla adam daha sonra kasada buluştu. Kasada sıraya giren kadın aldığı birçok ürünü poşetten dışarı çıkarmadı ve kasiyere verdiği sadece iki ürünü kocası ödedikten sonra, başka marketten yaptıkları alışverişin poşetlerini de alarak marketten çıktı.