MELİKE GÜLEZ'İN ACI GÜNÜ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

MELİKE GÜLEZ’İN ACI GÜNÜ

Bu haber 30 Mart 2020 - 18:56 'de eklendi ve 5.558 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisinin uzun yıllar ilçe yöneticiliğini yapan ve son kongrede partinin ilçe başkan adaylarından olan işletmeci Melike Gülez’in acı günü… Gülez’in annesi 83 yaşındaki Saadet Demirağ vefat etti.

Merhume Saadet Demirağ uzun bir süredir kanser tedavisi görmekteydi. Mülazımların Remzi Demirağ’ın eşi, Tuncer Demirağ’ın yengesi olan Saadet Demirağ , Mustafa Melih Demirağ ve Melike Demirağ’ın annesi, işletmeci Cemil Gülez’in de kayınvalidesiydi.

Bir süredir yoğun bakım altında tutulduğu Düzce Eğitim ve Araştırma hastanesinde bu akşam saatlerinde hayata gözlerini yuman merhume Saadet Demirağ’ın cenazesinin yarın Düzce’de defnedileceği öğrenildi.

Demirağ’ın cenazesinin yarın saat 13.00’te Melike Gülez’in merhum dedesi tarafından Düzce Azmimilli mahallesinde yaptırılan Azmimilli Yeni Camiinde namazı kılındıktan sonra defnedileceği öğrenildi. . 

Akçakoca Gazetesi ailesi olarak, merhume Saadet Demirağ’a Allah’tan rahmet dilerken, başta Melike ve Cemil Gülez çifti olmak üzere, tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.