MHP İl Yönetim Kurulu Toplantısını Pusula Karamaran'da Gerçekleştirdi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

MHP İl Yönetim Kurulu Toplantısını Pusula Karamaran’da Gerçekleştirdi

Bu haber 17 Ekim 2020 - 20:54 'de eklendi ve 2.484 kez görüntülendi.

MHP Düzce İl Başkanlığı’nın il yönetim kurulu toplantısı için tercih ettiği adres Akçakoca olurken, MHP heyeti toplantılarını Pusula Katamaran’da yaptı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ev sahibi olarak eşlik ettiği MHP il yönetim kurulu toplantısı oldukça keyifli geçerken, MHP il başkanı İlhami Caboğlu, benzer toplantıların Düzce ilinin denize açılan tek kapısı olan Akçakoca’da çokça yapılacağını söyledi.

Başkan Okan Yanmaz’ın hoşgeldiniz selamlaması yaptığı konuşmanın ardından MHP’lilere seslenen İl Başkanı Caboğlu, bu ve benzeri toplantıların Akçakoca’da yapılmasının ilçenin turizmi ve tanıtımı açısından son derece önemli olduğuna dikkat çekerek, tüm siyasi partilerin de buna özen göstermelerini rica etti.

İl Başkanı Caboğlu’nun ardından ev sahibi teşkilat başkanı olarak konuklara hitaben bir konuşma yapan MHP Akçakoca ilçe başkanı Mustafa Özensel ise, il başkanı ve teşkilat üyesi arkadaşlarına ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Özensel ayrıca, ”İl başkanımız tüm ilçe teşkilatlarını Akçakoca’da ağırlamayı tercih etti. Okan başkanımız çok güzel ev sahipliği yaptı. Kendilerine teşekkür ederken, bir kez daha tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum” dedi.