MHP Teşkilatı Kongreye Gidiyor | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

MHP Teşkilatı Kongreye Gidiyor

Bu haber 31 Mart 2017 - 7:45 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.

MHP Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz haftalarda ataması yapılan çiçeği burnunda MHP Akçakoca ilçe yönetimi, 30 nisanda kongreye gidiyor.

Devlet Bahçeli’ye bayrak açarak referandumda HAYIR vereceklerini açıkladıktan sonra topluca istifa eden Tacettin Akman ve yönetim kurulu üyelerinden boşalan ve geçtiğimiz haftalarda genel merkez tarafından ataması yapılarak göreve başlayan  Mustafa Özensel başkanlığındaki MHP ilçe yönetimi kongre kararı aldı.

Mustafa Özensel başkanlığında bu akşam toplanan MHP Akçakoca ilçe yönetimi,  oybirliği ile 30 Nisan’da seçimli genel kurul kararı aldı.

BUGÜNDEN 3 ADAY VAR

MHP kulislerinden edinilen bilgiye göre,  Hayır vereceklerini daha önce deklare eden Tacettin Akman ve arkadaşlarının kongrede liste çıkaracakları iddia edilirken, daha önce aday olacağını açıklayan Oktay Ustabaş’ın da bu kongreye hazırlandığı iddia edildi.

Genel merkez tarafından atama ile geldiklerini söyleyen MHP ilçe başkanı Özensel’in ise, kararı teşkilat üyelerinin vermesini istediklerini ve bu nedenle sandıktan çıkarak yönetime gelmeyi arzu ettikleri ileri sürüldü.