MHP Yeni Araç Desteğiyle Kampanyaya Hız Verdi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

MHP Yeni Araç Desteğiyle Kampanyaya Hız Verdi

Bu haber 12 Nisan 2017 - 16:18 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akçakoca İlçe Teşkilatı, 16 Nisan referandumu kapsamında ilçeye getirttiği yeni araçların da desteğiyle, tüm köy ve mahallelerde broşür dağıtmayı hedefledi.

MHP’liler içerisinde ses düzenine sahip bir minibüsün yer aldığı 4 yeni propaganda aracı ve çok sayıda parti üye ve gönüllüsüyle günün erken saatlerinde propaganda çalışmalarını başladıklarını ifade ettiler.

Akçakoca’nın tüm köy ve mahallelerini hedefleyen MHP ilçe yöneticileri, öteden beri yürüttükleri EVET kampanyasını, yeni araç ve gönüllüler vasıtasıyla dört koldan yürüttüklerini belirttiler.

Akçakoca Cumhuriyet meydanında kısa bir süre dinlenip yemeklerini yiyen, ardından kampanya afiş ve broşürlerini araçlara dolduran MHP’liler, İlçe Başkanı Mustafa Özensel öncülüğünde gidecekleri köy ve mahallelere doğru yola çıktılar.

Çalışmalarla ilgili bilgisine başvurduğumuz MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, ‘’Ekibimizle birlikte Akçakoca’nın tüm mahallelerini ziyaret edeceğiz. Evet broşürlerimizi referandumun son gününe kadar dağıtacağız’’şeklinde konuştu.